Репозитарій НПУ

Початкове навчання.
Практична психологія.
Здоров'я людини.
Інститут корекційної педагогіки і психології

Психологія(спец. медична).
Тифлопедагогіка.

Логопедія і спеціальна психологія.
Корекційна психопедагогіка.
Інститут мистецтв

Хореографія
Музичне мистецтво.

Інститут соціальної роботи та управлыння

Соціальна робота.
Соціальна педагогіка.
Соціальна допомогаСоціальна допомога.

Інститут природничо-географічної освіти та екології Туризм
 Хімія.
Географія.
Екологія.

Інститут української філології  та літературної творчості імені А.Малишка Українська мова і література.
Видавнича справа та редагування.

Інститут іноземної філології

Англійська, Німецька, Французька,

Англійська, Німецька, Французька,Іспанська, Італійська.

Російська мова.
Переклад.

Інститут історичної освіти Історія

Інститут фізичного виовання Фізичне виховання
Фізична реабілітація

Інститут філософської освіти Філософія.
Релігієзнавствоієзнавство.
Культурологія.

Інженерно-педагогічний інститут  Технологічна освіта.

Фізико-математичний інститут Математика.
Фізика.

Інститут розвитку дитини Дошкільна освіта
  Менеджмент соціокультурної діяльності

Інститут соціології, психології та соціальних комуніацій  Психологія
Соціологія.

Інститут управління та економіки освіти  Менеджмент організації адміністрування
Економічна теорія..

Інстиут політології та права Правознавство.
Політологія.

Вечірній факультет

Дошкільна освіта

Англійська, Німецька, Французька,Іспанська, Італійська

Психологія.

Короткі новини

Шановні абітурієнти!

image    Нагадуємо, що вступники, які були рекомендовані на бюджет, мають подати оригінали документів в університет до 18-ї години сьогоднішнього дня – в іншому разі рекомендація втрачається!

Сьогодні, 6 серпня 2018 року, завершується термін, коли вступники на бакалавра, які отримали рекомендації на бюджет, мають виконати вимоги до зарахування, подавши необхідні документи до приймальних комісій вишів до 18-ї години.

Зарахування за державним або регіональним замовленням проводиться до 12-ї години 7 серпня.

Оголошення!

uvaga       Шановні абітурієнти! Якщо Ви знайшли себе у списку рекомендованих до зарахування на бюджет (на 1 курс, освітній ступінь – бакалавр) http://www.vstup.npu.edu.ua/uk-ua/spysok-osib-rekomendovanykh-do-zarakhuvannia-za-rakhunok-derzhavnoho-byudzhetu, то ми чекаємо на Вас! Приймальна комісія НПУ імені М. П. Драгоманова приймає оригінали документів в суботу 04.08.2018 р. та неділю 05.08.2018 р. Прийом буде проводиться до 12.00. Приєднуйтесь до нашої Драгомановської родини!

Пройдено перший рубіж...

statistic 1    26 липня закінчився прийом заяв та документів для вступу на навчання на бюджет (на основі конкурсного відбору) для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти, і за даними статистики Єдиної державної електронної бази з питань освіти Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова цьогоріч посів восьме місце серед класичних та технічних ЗВО та перше місце серед педагогічних університетів за кількістю поданих заяв вступників. А це свідчить не лише про визнання і популярність вишу та його фахової підготовки, але й про усвідомлення суспільства важливості вчительської професії для розбудови і процвітання держави.

Шановні абітурієнти!

vstypnuky      Усі, хто планують цього року вступити до престижного університету та здобути омріяну професію, ще мають таку можливість, адже вступна кампанія ще триває. Нагадуємо, що Приймальна комісія НПУ імені М. П. Драгоманова приймає заяви та документи для вступу на навчання на бюджет (на основі конкурсного відбору) для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти (до 18:00 26 липня) та освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста (до 18:00 24 липня), а також для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти за всіма формами навчання (до 26 липня).

Прес-служба університету

НПУ в десятці за популярністю!

npu      НПУ імені М. П. Драгоманова в десятці вишів за популярністю серед абітурієнтів! І це не дивно, адже ми забезпечуємо високу якість освіти, цікаве студентське життя, розвиваємо наукові зацікавлення студентів, формуємо висококваліфікованих фахівців з багатьох сучасних спеціальностей. Тож чекаємо усіх, хто мріє про успішне майбутнє!

НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

Обери свою спеціальність