Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

asp zast       2 жовтня 2018 року відбулась настановча зустріч представників  адміністрації університету з аспірантами та докторантами першого року навчання. Привітав з перемогою новоспечених вступників на неповторну й дивовижно захопливу стезю науково-дослідницьких пошуків ректор НПУ імені М. П. Драгоманова професор В.  Андрущенко. Поділившись власними враженнями від своїх аспірантських років навчання, він закликав не гаяти часу, а одразу взятися за роботу: поспілкуватися з науковим керівником, затвердити тему, активно відвідувати бібліотеку  й головне – почати писати. Хоч якою б важкою не здавалася ця діяльність, а проте завдяки копіткій праці і наполегливості 4 роки навчання стануть плідними й  результативними й обов’язково завершаться захистом дисертації.

 

asp 1     До привітань долучився і проректор з наукової роботи професор Г.  Торбін, який зауважив, що дорога до аспірантури у кожного з присутніх була своя, проте усіх їх вона привела до науки. Також він наголосив на важливості вивчення для справжнього науковця  філософії та іноземної мови, звернув увагу молодих науковців, що в університеті  до їх послуг лабораторії та Наукова бібліотека, які мають надзвичайно потужні інструменти для дослідження, безкоштовний доступ до наукометричних баз Web of Science та Scopus.  

asp 2    На знайомство з аспірантами та докторантами завітали декани факультетів психології І. Булах та політології і права Б.Андрусишин, вчений секретар Л. Панченко, заввідділом аспірантури та докторантури К. Боднар, голова профспілкового комітету студентів С. Цибін, голова Ради молодих вчених НПУ імені М. П. Драгоманова С. Терепищий та ін.

    Бажаємо молодим науковцям творчого натхнення, сил і наснаги для звершення нових відкриттів, досягнення дослідницьких цілей, швидшого завершення роботи над дисертаціями та успішних захистів.

asp 3

Прес-служба університету

   

Короткі новини

Кубок Ректора НПУ імені М.П.Драгоманова з боулінгу

bouling     24 жовтня 2018 року о 15.00 відбудеться вже четвертий щорічний Кубок Ректора з боулінгу. Місце зустрічі - Торгово-розважальний центр «Гулівер» (вул. Спортивна, 1а, 5 поверх). Запрошуємо команди факультетів підтримати ініціативу Профкому студентів НПУ та позмагатися за першість 2018 року.

Прес-служба університету 

Конкурс для студентів на отримання стипендій на навчання

parma     НПУ імені М.П. Драгоманова є партнером проекту програми Еразмус+ КА1 Міжнародна мобільність Пармського Університету (Італія), який фінансується Європейським Союзом.

     Відповідно до умов проекту студенти мають можливість навчатися в Пармському Університеті упродовж весняного семестру 2018-2019 навчального року на факультетах: гуманітарних, соціальних наук та культурних індустрій; факультет права, політології та міжнародної інформації; факультет хімії, наук про життя та сталого розвитку, факультет економіки та менеджменту; факультет фізико-математичних та комп’ютерних наук. Зі спеціальностями можна ознайомитися тут >>>  

Детальніше...

PSY & COACH EXPO: Всеукраїнська виставка професіоналів та компаній розвитку особистості

psycoach     20 жовтня у Києві на території НСК Олімпійський відбудеться Всеукраїнська виставка освітніх та консультаційних послуг. Це ефективний простір активної взаємодії між професіоналами, школами, курсами та людьми, які цікавляться формальною, неформальною, інформальною освітою і саморозвитком.

Детальніше...

Конкурс для викладачів на отримання стипендій на стажування

cyprus  НПУ імені М.П. Драгоманова є партнером проекту програми Еразмус+ КА1 Міжнародна мобільність Відкритого Університету Кіпру (Кіпр), який фінансується Європейським Союзом.

    Відповідно до умов проекту професорсько-викладацький склад НПУ імені М.П. Драгоманова має можливість стажуватися у Відкритому Університеті Кіпру упродовж тижня, мобільність має бути завершена до 31 липня 2019. Стажування упродовж тижня за спеціальностями: Освіта, Бізнес та адміністрування, Економіка, Інформаційні та Комунікативні технології (http://www.ouc.ac.cy/web/guest/university/programme).

Детальніше...

Чисті думки творять дива

chytannia   Всеукраїнська культурно-освітня асоціація Гуманної Педагогіки запрошує взяти участь у Тринадцятих всеукраїнських читаннях з гуманної педагогіки «Чисті думки творять дива» за участю Шалви і Паати Амонашвілі, які відбудуться 24-25 листопада 2018 року за сприяння Міністерства освіти і науки України на базі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

    Для участі необхідно зареєструватися.

    З усіма умовами та контактними даними організаторів можна ознайомитися тут >>>

Прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Сайт вступної кампанії  

download

   

Переведення та поновлення  

imgonline com ua GifAnimationTwoPic I0m3L8s6Qq2I

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 312 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід