Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

vebinar2     26 вересня 2018 року студенти та викладачі кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості факультету педагогіки та психології НПУ імені М.П.Драгоманова взяли активну участь у вебінарі "Наступність і перспективність в освіті старших дошкільників та молодших школярів", який було ініційовано та організовано Інститутом проблем виховання НАПН України під керівництвом академіка І.Д.Беха.

   В залі президії НАПН України, в теплій, дружній і водночас діловій атмосфері  відбувся розгляд актуальних питань забезпечення наступності та перспективності двох важливих ланок освіти: дошкільної і початкової.

     Вебінар проводився у формі діалогу, що сприяло активному, змістовному, толерантному обміну думок всіх його учасників. Серед учасників – науковці, експерти, викладачі, керівники закладів дошкільної освіти, вихователі-методисти, члени Всеукраїнської асоціації працівників дошкільної освіти, студенти спеціальності "Дошкільна освіта" НПУ імені М.П.Драгоманова та ін. Актуальні питання в контексті головної теми заходу були порушені провідними науковцями Інституту проблем виховання НАПН України акад. І.Д.Бехом, зав. лабораторією дошкільної освіти та виховання О.Д.Рейпольською та головним науковим співробітником лабораторії Н.В.Гавриш (модератор вебінару).

vebinar1  Завідувач кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості НПУ імені М.П.Драгоманова проф. Г.Г.Цвєткова у своєму виступі наголосила на важливості та особливостях підготовки майбутніх фахівців дошкільної освіти до реалізації наступності старших дошкільників та молодших школярів.

   Задля досягнення високих результатів у наступності дошкільної і початкової освіти проф. Г.Г.Цвєткова відмітила, що майбутній педагог має володіти певним комплексом особистісно-професійних якостей, формуванню яких надається особлива увага під час навчання в університеті, зокрема:

  • здатністю до рефлексії і контролю результатів власної педагогічної діяльності, до співробітництва з дитиною на засадах гуманізму;
  • умінням виявляти і враховувати інтереси дітей, їхнє право на повагу, емоційну, моральну підтримку, забезпечення психологічного комфорту, умов для її розвитку і соціалізації;
  • постійною налаштованістю на розширення знань, самоосвіту і самовиховання задля вдосконалення педагогічної майстерності.

Прес-служба університету

   

Короткі новини

Кубок Ректора НПУ імені М.П.Драгоманова з боулінгу

bouling     24 жовтня 2018 року о 15.00 відбудеться вже четвертий щорічний Кубок Ректора з боулінгу. Місце зустрічі - Торгово-розважальний центр «Гулівер» (вул. Спортивна, 1а, 5 поверх). Запрошуємо команди факультетів підтримати ініціативу Профкому студентів НПУ та позмагатися за першість 2018 року.

Прес-служба університету 

Конкурс для студентів на отримання стипендій на навчання

parma     НПУ імені М.П. Драгоманова є партнером проекту програми Еразмус+ КА1 Міжнародна мобільність Пармського Університету (Італія), який фінансується Європейським Союзом.

     Відповідно до умов проекту студенти мають можливість навчатися в Пармському Університеті упродовж весняного семестру 2018-2019 навчального року на факультетах: гуманітарних, соціальних наук та культурних індустрій; факультет права, політології та міжнародної інформації; факультет хімії, наук про життя та сталого розвитку, факультет економіки та менеджменту; факультет фізико-математичних та комп’ютерних наук. Зі спеціальностями можна ознайомитися тут >>>  

Детальніше...

PSY & COACH EXPO: Всеукраїнська виставка професіоналів та компаній розвитку особистості

psycoach     20 жовтня у Києві на території НСК Олімпійський відбудеться Всеукраїнська виставка освітніх та консультаційних послуг. Це ефективний простір активної взаємодії між професіоналами, школами, курсами та людьми, які цікавляться формальною, неформальною, інформальною освітою і саморозвитком.

Детальніше...

Конкурс для викладачів на отримання стипендій на стажування

cyprus  НПУ імені М.П. Драгоманова є партнером проекту програми Еразмус+ КА1 Міжнародна мобільність Відкритого Університету Кіпру (Кіпр), який фінансується Європейським Союзом.

    Відповідно до умов проекту професорсько-викладацький склад НПУ імені М.П. Драгоманова має можливість стажуватися у Відкритому Університеті Кіпру упродовж тижня, мобільність має бути завершена до 31 липня 2019. Стажування упродовж тижня за спеціальностями: Освіта, Бізнес та адміністрування, Економіка, Інформаційні та Комунікативні технології (http://www.ouc.ac.cy/web/guest/university/programme).

Детальніше...

Чисті думки творять дива

chytannia   Всеукраїнська культурно-освітня асоціація Гуманної Педагогіки запрошує взяти участь у Тринадцятих всеукраїнських читаннях з гуманної педагогіки «Чисті думки творять дива» за участю Шалви і Паати Амонашвілі, які відбудуться 24-25 листопада 2018 року за сприяння Міністерства освіти і науки України на базі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

    Для участі необхідно зареєструватися.

    З усіма умовами та контактними даними організаторів можна ознайомитися тут >>>

Прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Сайт вступної кампанії  

download

   

Переведення та поновлення  

imgonline com ua GifAnimationTwoPic I0m3L8s6Qq2I

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 372 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід