Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

vebinar2     26 вересня 2018 року студенти та викладачі кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості факультету педагогіки та психології НПУ імені М.П.Драгоманова взяли активну участь у вебінарі "Наступність і перспективність в освіті старших дошкільників та молодших школярів", який було ініційовано та організовано Інститутом проблем виховання НАПН України під керівництвом академіка І.Д.Беха.

   В залі президії НАПН України, в теплій, дружній і водночас діловій атмосфері  відбувся розгляд актуальних питань забезпечення наступності та перспективності двох важливих ланок освіти: дошкільної і початкової.

     Вебінар проводився у формі діалогу, що сприяло активному, змістовному, толерантному обміну думок всіх його учасників. Серед учасників – науковці, експерти, викладачі, керівники закладів дошкільної освіти, вихователі-методисти, члени Всеукраїнської асоціації працівників дошкільної освіти, студенти спеціальності "Дошкільна освіта" НПУ імені М.П.Драгоманова та ін. Актуальні питання в контексті головної теми заходу були порушені провідними науковцями Інституту проблем виховання НАПН України акад. І.Д.Бехом, зав. лабораторією дошкільної освіти та виховання О.Д.Рейпольською та головним науковим співробітником лабораторії Н.В.Гавриш (модератор вебінару).

vebinar1  Завідувач кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості НПУ імені М.П.Драгоманова проф. Г.Г.Цвєткова у своєму виступі наголосила на важливості та особливостях підготовки майбутніх фахівців дошкільної освіти до реалізації наступності старших дошкільників та молодших школярів.

   Задля досягнення високих результатів у наступності дошкільної і початкової освіти проф. Г.Г.Цвєткова відмітила, що майбутній педагог має володіти певним комплексом особистісно-професійних якостей, формуванню яких надається особлива увага під час навчання в університеті, зокрема:

  • здатністю до рефлексії і контролю результатів власної педагогічної діяльності, до співробітництва з дитиною на засадах гуманізму;
  • умінням виявляти і враховувати інтереси дітей, їхнє право на повагу, емоційну, моральну підтримку, забезпечення психологічного комфорту, умов для її розвитку і соціалізації;
  • постійною налаштованістю на розширення знань, самоосвіту і самовиховання задля вдосконалення педагогічної майстерності.

Прес-служба університету

   

Короткі новини

Успіхи та виклики децентралізації в Україні

lectorij   Факультет політології та права запрошує всіх, кому цікаво дізнатись експертну оцінку актуальної реформи місцевого самоврядування, відвідати відкриту лекцію Політико-правового лекторію на тему: «Успіхи та виклики децентралізації в Україні».

      Захід відбудеться 12 грудня 2018 року о 9:30 в ауд.340 центрального корпусу НПУ імені М.П.Драгоманова.

Детальніше...

10-14 грудня – Всеукраїнський тиждень права

pravo     У межах проведення Всеукраїнського тижня права факультет політології і права НПУ імені М.П.Драгоманова запрошує відвідати низку заходів.

   

Детальніше...

Як фінтех змінює світ

fintex   Підприємницький клуб Dragomanov StartUp Club (кафедра управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграції) запрошує на майстер-клас “Фінтех як соціальний тренд або Як фінтех змінює світ”, який відбудеться 10 грудня 2018 року о 14:00 в ауд.340 центрального корпусу НПУ імені М.П.Драгоманова.

Детальніше...

Шановні колеги!

erasmus     Запрошуємо на чергову зустріч робочої групи Erasmus, яка відбудеться 7 грудня 2018 року об 11.00 в ауд.232 головного корпусу університету.

   На зустрічі пройде обговорення фішок проектної діяльності, зокрема результатів проекту, індикаторів проекту, оцінки ризиків, логіко-структурної матриці, моніторингу проекту.

      Спікер - Тетяна Матусевич.

Відділ міжнародних зв’язків

Перенесення робочих днів

uvaha     Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 р. №1-р та згідно з наказом ректора університету від 05.11.2018 р. з метою забезпечення  раціонального  використання робочого часу і створення студентам та працівникам університету сприятливих умов для святкування Різдва Христового  і  Нового  2019 року пересено робочі дні:

  • з понеділка 24 грудня 2018 року – на суботу 22 грудня 2018 року;
  • з понеділка 31 грудня 2018 року – на суботу 29 грудня 2018 року.  

Прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Переведення та поновлення  

imgonline com ua GifAnimationTwoPic I0m3L8s6Qq2I

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 397 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід