Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

doshkillia1  Справжнє Свято працівників галузі дошкільної освіти відбулося на базі НПУ імені М.П. Драгоманова – свято дитинства, спогадів про минуле, роздумів про майбутнє...

     Кафедра педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості факультету педагогіки і психології на чолі з деканом академіком В.І. Бондарем, презентувала в Блакитній залі університету наукові доробки викладачів: праці, опубліковані у наукових виданнях України, індексовані в міжнародних наукометричних базах Web of Science, монографії, навчально-методичну літературу для студентів. Зокрема посібники, рекомендації, порадники, літературу для дітей, авторами та укладачами яких є професор Г.Цвєткова, доценти В.Гальченко, Р.Шулигіна, С.Довбня, С.Репетій, старший викладач Н.Андрущенко, викладач Д.Дроздова, асистент І.Грузинська.

    Цікавою для гостей свята була виставка досліджень студентів – здобувачів бакалаврського і магістерського рівнів вищої освіти спеціальності «Дошкільна освіта» НПУ імені М.П. Драгоманова, що пройшли апробацію шляхом участі в конференціях різного типу, підготовки за участю наукових керівників публікацій до збірників праць, зокрема «Науковий простір студента: пошуки і знахідки».

doshkillia2   Неабиякий інтерес викликав майстер-клас на тему: «Професійне та емоційне вигорання: як зберегти психоемоційне здоров'я педагогічного працівника», який зібрав велику кількість охочих дізнатись, як підвищити професійну компетентність у подоланні професійного вигорання і збереження психоемоційного здоров'я педагогів і керівників закладів дошкільної освіти. Шляхом виконання практичних вправ модератори майстер-класу – доктор педагогічних наук, доктор педагогічних наук, професор Г.Цвєткова і кандидат психологічних наук, викладач Д.Дроздова збагатили колег знаннями, уміннями з профілактики професійного вигорання. Проведений майстер-клас викликав у всіх його учасників позитивні емоції та захоплюючі відгуки, а святкова концертна програма остаточно зачарувала усіх присутніх.

doshkillia3     Проте, центром нашої головної уваги залишається дитина. Саме в закладі дошкільної освіти вона починає звикати до своїх однолітків, до суспільства, яке, насамперед, представлене педагогами. Саме вони починають закладати основи для подальшого розвитку справжньої особистості майбутнього. В.Сухомлинський стверджував: «Кожне слово вихователя повинно нести в собі добро, справедливість, красу. В цьому суть наших повчань. У цій справі немає дрібниць. Одне Ваше слово може зруйнувати в дитини віру у Вас як вихователя, збентежити дитячу душу». Тож будьмо щирими, добрими, справжніми у своїй професії педагога, бо нам довіряють найцінніше – ДИТИНУ!

Факультет педагогіки та психології

   

Короткі новини

Кубок Ректора НПУ імені М.П.Драгоманова з боулінгу

bouling     24 жовтня 2018 року о 15.00 відбудеться вже четвертий щорічний Кубок Ректора з боулінгу. Місце зустрічі - Торгово-розважальний центр «Гулівер» (вул. Спортивна, 1а, 5 поверх). Запрошуємо команди факультетів підтримати ініціативу Профкому студентів НПУ та позмагатися за першість 2018 року.

Прес-служба університету 

Конкурс для студентів на отримання стипендій на навчання

parma     НПУ імені М.П. Драгоманова є партнером проекту програми Еразмус+ КА1 Міжнародна мобільність Пармського Університету (Італія), який фінансується Європейським Союзом.

     Відповідно до умов проекту студенти мають можливість навчатися в Пармському Університеті упродовж весняного семестру 2018-2019 навчального року на факультетах: гуманітарних, соціальних наук та культурних індустрій; факультет права, політології та міжнародної інформації; факультет хімії, наук про життя та сталого розвитку, факультет економіки та менеджменту; факультет фізико-математичних та комп’ютерних наук. Зі спеціальностями можна ознайомитися тут >>>  

Детальніше...

PSY & COACH EXPO: Всеукраїнська виставка професіоналів та компаній розвитку особистості

psycoach     20 жовтня у Києві на території НСК Олімпійський відбудеться Всеукраїнська виставка освітніх та консультаційних послуг. Це ефективний простір активної взаємодії між професіоналами, школами, курсами та людьми, які цікавляться формальною, неформальною, інформальною освітою і саморозвитком.

Детальніше...

Конкурс для викладачів на отримання стипендій на стажування

cyprus  НПУ імені М.П. Драгоманова є партнером проекту програми Еразмус+ КА1 Міжнародна мобільність Відкритого Університету Кіпру (Кіпр), який фінансується Європейським Союзом.

    Відповідно до умов проекту професорсько-викладацький склад НПУ імені М.П. Драгоманова має можливість стажуватися у Відкритому Університеті Кіпру упродовж тижня, мобільність має бути завершена до 31 липня 2019. Стажування упродовж тижня за спеціальностями: Освіта, Бізнес та адміністрування, Економіка, Інформаційні та Комунікативні технології (http://www.ouc.ac.cy/web/guest/university/programme).

Детальніше...

Чисті думки творять дива

chytannia   Всеукраїнська культурно-освітня асоціація Гуманної Педагогіки запрошує взяти участь у Тринадцятих всеукраїнських читаннях з гуманної педагогіки «Чисті думки творять дива» за участю Шалви і Паати Амонашвілі, які відбудуться 24-25 листопада 2018 року за сприяння Міністерства освіти і науки України на базі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

    Для участі необхідно зареєструватися.

    З усіма умовами та контактними даними організаторів можна ознайомитися тут >>>

Прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Сайт вступної кампанії  

download

   

Переведення та поновлення  

imgonline com ua GifAnimationTwoPic I0m3L8s6Qq2I

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 340 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід