Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

vr1     25 жовтня 2018 року ввійде в історію педагогічного університету як день приєднання до Драгомановської родини нових її членів. НПУ імені М.П.Драгоманова здобув нового почесного професора Павла Олександровича Кривоноса, генерального директора Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв, та почесного доктора Павла Михайловича Мовчана, українського громадського діяча, журналіста, поета, заслуженого діяча мистецтв України, голову Всеукраїнського товариства «Просвіта», шеф-редактора газети «Слово Просвіти», лауреата Державної премії України імені Тараса Шевченка. На засіданні Вченої ради університету її голова, ректор В.Андрущенко, вручив відповідні дипломи.

pochesni 1    Почесні звання, як зазначив проректор з наукової роботи Григорій Торбін, було присуджено за вагомий внесок у становлення та зміцнення української державності, розвиток національної культури, виховання молодого покоління патріотів України, плідну роботу очолюваних ними організацій, сприяння зміцненню міжнародних зв’язків НПУ імені М.П.Драгоманова та активну громадську діяльність.

pochesni 2 1     Павло Кривонос у своєму вітальному слові подякував за багаторічну співпрацю у підготовці наукового щорічника «Україна дипломатична», на сторінках якого щороку висвітлюється діяльність університету та наукових здобутків його представників. Крім цього, почесний професор повідомив про нові майданчики для взаємодії, зокрема запросив до подальшої співпраці з Медіацентром, в якому проходять презентації, брифінги, зустрічі з представниками дипломатичної сфери та студентами з різних куточків світу. П.Кривоніс зазначив, що генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв має багато спільних напрямків роботи з НПУ імені М.П.Драгоманова, а також спільну мету – позитивний розвиток України. Павло Олександрович наголосив, що в нашому університеті виховують не тільки наше майбутнє, а й наше сьогодення, отже, педагогічна слава Михайла Драгоманова щодень множиться.

pochesni 3

      Новоспечений почесний доктор Павло Мовчан висловив вдячність та радість із того приводу, що він тепер разом з усіма драгомановцями буде боронити головні й найважливіші для українського народу цінності. Зокрема, він відзначив важливість мови для єдності нації, розповів про космічність походження української мови, її колосальність у тисячолітній розробці, а також наголосив на тому, що ми повинні плекати й берегти нашу мову як найважливішу цінність, відстоювати її, як відстоює Україна територіальну цілісність, культуру, історичну пам’ять.

pochesni 4

Отже, Слово, стверджує Павло Михайлович, за нами, за вчителями. Адже немає нічого важливішого, складнішого, святішого за вчителя та учня.

pochesni 7      З урочистим словом до почесного доктора звернувся декан факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Анатолій Висоцький, який запросив Павла Мовчана на зустріч зі студентами, зауваживши, що всім буде цікаво послухати поезію у виконанні самого автора, а також його думки й міркування щодо мови, єднання нації й ін.

pochesni 6

      Ректор НПУ імені М.П.Драгоманова професор Віктор Андрущенко наголосив, що новоспечені почесні професори – різні за спеціальністю і родом діяльності люди, але їх об’єднав один університет, одна спільна справа, над якою ми всі спільно й невтомно працюватимемо, – розвиток університету, підтримка студентів й процвітання держави.

pochesni 2

pochesni 8

pochesni 9

Прес-служба університету

   

Короткі новини

Вітаємо динамівців!

dynamo    Упродовж останніх кількох років склалась плідна співпраця НПУ імені М. П. Драгоманова із футбольним клубом «Динамо» (Київ). А зважаючи на те, що багато гравців команди здобувають різноманітні професії в університеті, то між молодіжними командами часто відбуваються футбольні зустрічі, сприяючи у такий спосіб утвердженню здорового способу життя серед молоді.

   8 листопада 2018 року у Києві на НСК Олімпійський відбувся матч 4-го туру групового етапу Ліги Європи між «Динамо» (Київ) та «Ренн» (Франція), який завершився з рахунком 3:1, що свідчить про впевнену перемогу київського Динамо. Два перші голи у ворота французів забили В. Миколенко та М. Шапаренко, студенти Національного педагогічного університету імені М.  П. Драгоманова. Вітаємо динамівців з перемогою! Ми пишаємося своїми студентами і їх здобутками! Нехай кожна ваша наступна гра буде переможною!

Ректор Віктор Андрущенко

Інформаційна сесія «Можливості програми ЄС Еразмус+»

erasmus   Запрошуємо взяти участь в інформаційній сесії, присвяченій особливостям впровадження програми Еразмус+, що відбудеться 14 листопада 2018 року о 14:00 в ауд. 229 центрального корпусу НПУ імені М.П.Драгоманова. Організатором виступає відділ міжнародних зв’язків університету.

  У програмі сесії: національні та європейські пріоритети у сфері вищої освіти, додаткові можливості та окреме вікно фінансування для України, а також багато цікавої інформації у форматі «питання-відповідь».

 

Прес-служба університету

З Днем української писемності та мови

mova

ДО УВАГИ АСПІРАНТІВ!

avp  Шановні аспіранти! Запрошуємо вас 22 листопада 2018 року о 12:00 в ауд.231 центрального корпусу НПУ імені М.П.Драгоманова (вул. Пирогова, 9) на лекцію, яку проводитиме людина, що вміє пробудити справжній інтерес до філософії, професіонала, який поділиться своїми секретами пізнання життєвих істин, розкриє питання ролі й місця філософії у суспільстві та спільно з вами спробує з'ясувати у чому ж полягає сенс людського буття.

     Лектор – ректор Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, академік НАПН України, член-кореспондент НАН України, доктор філософських наук, професор Віктор Андрущенко.

     Тема лекції: «ЯК Я РОЗУМІЮ ФІЛОСОФІЮ».

Прес-служба університету

Пишемо Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

radiodyktant    З метою популяризації української мови та долучення НПУ імені М.П. Драгоманова до акції єднання навколо мови «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності» запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, керівників структурних підрозділів та студентів, що не мають у зазначений період навчальних занять, взяти участь у радіодиктанті 09 листопада 2018 року.

    Початок заходуоб 11:00 год. в аудиторіях:

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Переведення та поновлення  

imgonline com ua GifAnimationTwoPic I0m3L8s6Qq2I

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 272 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід