Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

pryama mova     В НПУ імені М. П. Драгоманова реалізується оригінальний та пізнавальний проект «Пряма мова», ініційований Центром культури і мистецтв, який передбачає низку зустрічей із людьми, що змінюють на краще себе й навколишній світ.

     Наші студенти й викладачі знайомляться і спілкуються з цікавими людьми різних професій і роду занять, знаходячи нових друзів і розширюючи свій кругозір. На запитання, а що ж це за люди, організатори проекту відповідають: «Наші гості – самодостатні активні особистості, яким є про що говорити з молоддю, які на власному досвіді пересвідчилися: потрібно міняти не обставини, потрібно міняти свідомість. Це люди, які не чекають сприятливих обставин, а самі творять простір, у якому, як вони вважають, існування стане комфортнішим і продуктивнішим. Вони творять продукт – матеріальний та інтелектуальний. Вони працюють і отримують від цього насолоду».

   Від березня цього року було вже проведено кілька цікавих зустрічей: з Юлією Капшученко та Дмитром Колошею, організаторами Всеукраїнського фестивалю Тараса Шевченка «Ше.Фест»,  які повідали аудиторії,  як зробити успішний мистецький молодіжний фестиваль, який популяризуватиме і актуалізуватиме традиційну національну культуру; з Тарасом Галясем, керівником туристичної компанії PRO Ukraine та одним із засновників проекту «Безкоштовні екскурсії Києвом від PRO Ukrainе», який відкрив учасникам зустрічі особливості  фрілансу у туристичному бізнесі, розкрив ті проблеми, з якими зіштовхнувся у процесі творення власної справи, та шляхи їх подолання, а також перспективи національного туризму та власну версію семи чудес України; з режисером Андрієм Щербаком, який розповів про сучасну українську анімацію, про її проблеми і здобутки, про те, чому взявся за екранізацію Шевченкової «Причинної», які кінофестивалі були підкореними і ще будуть підкорені цим фільмом.

    І зовсім нещодавно відбулося знайомство й розмова з людьми, які впевнено й послідовно розвивають українську науку, освоюючи та вивчаючи далеку, холодну і загадкову Антарктиду. Пряма мова звучала про біологічні дослідження на Українській антарктичній станції «Академік Вернадський» і загалом про особливості антарктичної експедиції від її учасників – Оксани Савенко, морського біолога, спеціаліста з морських ссавців, наукової співробітниці Національного антарктичного наукового центру та Українського наукового центру екології моря, учасниці сезонного загону 23-ї української антарктичної експедиції, Ігоря Дикого, доцента кафедри зоології Львівського національного університету імені Івана Франка, наукового співробітника біологічного відділу Національного антарктичного наукового центру, учасника 11, 14 та 17 (сезон) антарктичних експедицій, та їх колег.

polyarnyky

     Наступна зустріч відбудеться з режисером фільму «Дике поле» (за мотивами роману Сергія Жадана “Ворошиловград”) Ярославом Лодигіним 1 листопада о 14:00 в актовій залі гуманітарного корпусу НПУ імені М.П. Драгоманова (вул. Тургенівська, 8/14). Вхід безкоштовний за попередньою реєстрацією –https://goo.gl/forms/su5WauPyM926wLAE3

lodyginДолучайтесь до наших зустрічей, знайомтесь з новими цікавими людьми і змінюйте себе й навколишній світ на краще.

Прес-служба університету

   

Короткі новини

Вітаємо динамівців!

dynamo    Упродовж останніх кількох років склалась плідна співпраця НПУ імені М. П. Драгоманова із футбольним клубом «Динамо» (Київ). А зважаючи на те, що багато гравців команди здобувають різноманітні професії в університеті, то між молодіжними командами часто відбуваються футбольні зустрічі, сприяючи у такий спосіб утвердженню здорового способу життя серед молоді.

   8 листопада 2018 року у Києві на НСК Олімпійський відбувся матч 4-го туру групового етапу Ліги Європи між «Динамо» (Київ) та «Ренн» (Франція), який завершився з рахунком 3:1, що свідчить про впевнену перемогу київського Динамо. Два перші голи у ворота французів забили В. Миколенко та М. Шапаренко, студенти Національного педагогічного університету імені М.  П. Драгоманова. Вітаємо динамівців з перемогою! Ми пишаємося своїми студентами і їх здобутками! Нехай кожна ваша наступна гра буде переможною!

Ректор Віктор Андрущенко

Інформаційна сесія «Можливості програми ЄС Еразмус+»

erasmus   Запрошуємо взяти участь в інформаційній сесії, присвяченій особливостям впровадження програми Еразмус+, що відбудеться 14 листопада 2018 року о 14:00 в ауд. 229 центрального корпусу НПУ імені М.П.Драгоманова. Організатором виступає відділ міжнародних зв’язків університету.

  У програмі сесії: національні та європейські пріоритети у сфері вищої освіти, додаткові можливості та окреме вікно фінансування для України, а також багато цікавої інформації у форматі «питання-відповідь».

 

Прес-служба університету

З Днем української писемності та мови

mova

ДО УВАГИ АСПІРАНТІВ!

avp  Шановні аспіранти! Запрошуємо вас 22 листопада 2018 року о 12:00 в ауд.231 центрального корпусу НПУ імені М.П.Драгоманова (вул. Пирогова, 9) на лекцію, яку проводитиме людина, що вміє пробудити справжній інтерес до філософії, професіонала, який поділиться своїми секретами пізнання життєвих істин, розкриє питання ролі й місця філософії у суспільстві та спільно з вами спробує з'ясувати у чому ж полягає сенс людського буття.

     Лектор – ректор Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, академік НАПН України, член-кореспондент НАН України, доктор філософських наук, професор Віктор Андрущенко.

     Тема лекції: «ЯК Я РОЗУМІЮ ФІЛОСОФІЮ».

Прес-служба університету

Пишемо Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

radiodyktant    З метою популяризації української мови та долучення НПУ імені М.П. Драгоманова до акції єднання навколо мови «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності» запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, керівників структурних підрозділів та студентів, що не мають у зазначений період навчальних занять, взяти участь у радіодиктанті 09 листопада 2018 року.

    Початок заходуоб 11:00 год. в аудиторіях:

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Переведення та поновлення  

imgonline com ua GifAnimationTwoPic I0m3L8s6Qq2I

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 413 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід