Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

     kamjanetc zastНа запрошення колективу Подільського державного аграрно-технічного університету та його очільника Володимира Іванишина делегація Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова на чолі з його ректором Віктором Андрущенком 1 – 3 листопада 2018 року відвідали Кам’янець-Подільський, де відбувся Круглий стіл «Реформування вищої освіти України: погляд професора та студента» за участі Студентських парламентів обох університетів.

 

 

kamjanetc 1Обговорення здійснювалося за трьома напрямами:

  • Наука а університетах: виклики та перспективи;
  • Органи студентського самоврядування як важливий чинник розвитку університетів;
  • Студентські наукові товариства університетів: розвиток, проблеми та досягнення.

kamjanetc 2    Студенти обмінялися досвідом у створенні та діяльності органів самоврядування у закладах вищої освіти, подискутували над питаннями мотивації студентів у розвитку та роботі студентського самоуправління, його нормативно-правового регулювання, формування школи лідерства та партнерства, створення освітніх проектів, побудови ефективної системи комунікації між студентами, їх права захисту та багато іншого.

kamjanetc 3kamjanetc 4     Ректор НПУ імені М. П. Драгоманова Віктор Андрущенко подякував за запрошення та теплий прийом, відзначивши, що такі зустрічі, плідний діалог  та обмін досвідом між студентами щодо діяльності студентських мистецьких колективів, наукових товариств, органів студентського самоуправління сприятиме встановленню більш дружніх зв'язків між студентами, появі та реалізації нових ідей, залучення студентів до нових цікавих проектів задля розвитку і процвітання університетів та України загалом.

kamjanetc 5    В Подільському державному аграрно-технічному університеті якраз  проходив відкритий фестиваль-конкурс художньої творчості серед колективів та окремих виконавців навчальних закладів України «АГРОУНІФЕСТ – 2018», участь у якому взяли і представники факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

kamjanetc 6    Запальні музичні виступи наших студентів не залишили байдужим жодного в актовій залі, за що й були відзначені, і нагороди знайшли своїх власників.

kamjanetc 7

    Крім цього, Драгомановська делегація мала насичену культурну програму, яка включала в себе ще й знайомство із Подільським краєм. Студенти відвідали Хотинську (XIII — XVIII ст.) та Кам'янець-Подільську фортеці. Окрему вдячність висловлюємо Дмитру Будзану за чудову й інформативну екскурсію.

kamjanetc 8    Колектив НПУ імені М. П. Драгоманова висловлює щиру вдячність Подільському державному аграрно-технічному університету, зокрема його очільнику – ректору Володимиру Іванишину – за дружній прийом, хлібосільну зустріч, теплу й привітну гостинність та плідне спілкування.

kamjanetc zast

Прес-служба університету

   

Короткі новини

Вітаємо динамівців!

dynamo    Упродовж останніх кількох років склалась плідна співпраця НПУ імені М. П. Драгоманова із футбольним клубом «Динамо» (Київ). А зважаючи на те, що багато гравців команди здобувають різноманітні професії в університеті, то між молодіжними командами часто відбуваються футбольні зустрічі, сприяючи у такий спосіб утвердженню здорового способу життя серед молоді.

   8 листопада 2018 року у Києві на НСК Олімпійський відбувся матч 4-го туру групового етапу Ліги Європи між «Динамо» (Київ) та «Ренн» (Франція), який завершився з рахунком 3:1, що свідчить про впевнену перемогу київського Динамо. Два перші голи у ворота французів забили В. Миколенко та М. Шапаренко, студенти Національного педагогічного університету імені М.  П. Драгоманова. Вітаємо динамівців з перемогою! Ми пишаємося своїми студентами і їх здобутками! Нехай кожна ваша наступна гра буде переможною!

Ректор Віктор Андрущенко

Інформаційна сесія «Можливості програми ЄС Еразмус+»

erasmus   Запрошуємо взяти участь в інформаційній сесії, присвяченій особливостям впровадження програми Еразмус+, що відбудеться 14 листопада 2018 року о 14:00 в ауд. 229 центрального корпусу НПУ імені М.П.Драгоманова. Організатором виступає відділ міжнародних зв’язків університету.

  У програмі сесії: національні та європейські пріоритети у сфері вищої освіти, додаткові можливості та окреме вікно фінансування для України, а також багато цікавої інформації у форматі «питання-відповідь».

 

Прес-служба університету

З Днем української писемності та мови

mova

ДО УВАГИ АСПІРАНТІВ!

avp  Шановні аспіранти! Запрошуємо вас 22 листопада 2018 року о 12:00 в ауд.231 центрального корпусу НПУ імені М.П.Драгоманова (вул. Пирогова, 9) на лекцію, яку проводитиме людина, що вміє пробудити справжній інтерес до філософії, професіонала, який поділиться своїми секретами пізнання життєвих істин, розкриє питання ролі й місця філософії у суспільстві та спільно з вами спробує з'ясувати у чому ж полягає сенс людського буття.

     Лектор – ректор Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, академік НАПН України, член-кореспондент НАН України, доктор філософських наук, професор Віктор Андрущенко.

     Тема лекції: «ЯК Я РОЗУМІЮ ФІЛОСОФІЮ».

Прес-служба університету

Пишемо Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

radiodyktant    З метою популяризації української мови та долучення НПУ імені М.П. Драгоманова до акції єднання навколо мови «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності» запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, керівників структурних підрозділів та студентів, що не мають у зазначений період навчальних занять, взяти участь у радіодиктанті 09 листопада 2018 року.

    Початок заходуоб 11:00 год. в аудиторіях:

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Переведення та поновлення  

imgonline com ua GifAnimationTwoPic I0m3L8s6Qq2I

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 293 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід