Print

"Українські дітки у світі читають "Кобзар"

Written by moderator. Posted in Новини

7 березня Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» презентував проект «Українські дітки у світі читають Кобзар». Захід відбувся у передлітті 200-х роковин Тараса Шевченка. У рамках проекту презентували фільм, у якому діти українців, які перебувають за кордоном, читали вірші Тараса Шевченка.

Print

"Я - українка, я - українець"

Written by moderator. Posted in Новини

В рамках Українського фестивалю Союзу українських організацій Австралії, який відбудеться в червні 2013 року, проводитиметься конкурс короткометражних українських фільмів на тему “Я-українка, Я-українець”.

Print

100 років із дня смерті Лесі Українки

Written by moderator. Posted in Новини

gruz1 серпня цього року виповнилося 100 років із дня смерті великої української поетеси Лесі Українки. На відзначення цієї дати 9 серпня у м. Тбілісі біля будинку, у якому вона проживала (буд. № 12/18 на розі вулиць Лесі Українки й Тараса Шевченка) відбулась урочиста церемонія відкриття меморіальної дошки, присвяченої її пам’яті. Організаторами акції стали Міжнародна асоціація україністів (президент Ганна Скрипник) та Полтавське обласне відділення Міжнародної організації «Жіноча громада» (голова Валентина Шемчук). Гранітну дошку з портретом Лесі Українки й написами грузинською та українською мовами власним коштом створив полтавський художник Вадим Голобородов. У доправленні дошки до м. Тбілісі та в заходах з нагоди її відкриття взяли участь член Виконавчого комітету МАУ, провідний науковий співробітник Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М. Т. Рильського НАН України, кандидат історичних наук Галина Бондаренко та голова Полтавського обласного відділення Міжнародної організації «Жіноча громада» Валентина Шемчук.

http://www.mau-nau.org.ua/_private/novyny/novyny34.htm

Print

«Актуальні проблеми міжнародної післядипломної освіти: стан та перспективи розвитку»

Written by moderator. Posted in Новини

4-5 квітня 2013 року в Інституті перепідготовки та підвищення кваліфікації НПУ імені М. П. Драгоманова відбувалася Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми міжнародної післядипломної освіти: стан та перспективи розвитку». Учасниками заходу стали представники 14 країн світу із 47 вищих навчальних закладів.

Изображение 271

 

 

 

Print

«Дні України у Великобританії» стартували

Written by moderator. Posted in Новини

дніБританському Парламенті 17 жовтня офіційно відкрили «Дні України у великій Британії» – фестиваль української культури.  Більше 100 осіб – державних діячів, громадських і бізнес-лідерів, представників ЗМІ Великобританії та України – зібралися в стінах знаменитого Черчілль-Холу, в якому проводяться засідання уряду і зборів правлячої партії Великобританії. Зокрема, у церемонії взяли участь Лорд Різбі, голова Британсько-українського товариства, передає РБК-Україна.

«Цей фестиваль стане визначним заходом напередодні вільнюського саміту «Східного партнерства», адже угода про асоціацію з Євросоюзом стане другою за значимістю подією для нашої країни після проголошення незалежності в 1991 році», – підкреслив перший Президент України Леонід Кравчук.

Print

«Освіта і наука у вимірах ХХІ століття»

Written by moderator. Posted in Новини

16-17 квітня 2013 року в інститутах Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова проходитиме щорічна звітно-наукова конференція студентів «Освіта і наука у вимірах ХХІ століття». Усі матеріали конференції згодом будуть надруковані окремими збірниками, що відображатимуть рівень і якість наукової студентської роботи в університеті. Запрошуємо усіх драгоманівців приєднатися до цих заходів.

188012