Print

Посол України в США прочитав лекцію у Гарварді

Written by moderator. Posted in Новини

У Гарвардському університеті відбулася лекція Посла України в США Олександра Моцика про місце України у світовій політиці сьогодення. Зустріч із студентсько-викладацькою аудиторією відбулась в рамках поїздки посла  до штату Массачусетс на запрошення Українського наукового інституту, розташованого в м. Кембрідж.

Олександр Моцик говорив про євроінтеграційний поступ України, зокрема підготовку до підписання Угоди між Україною та ЄС про Асоціацію та хід реформ в країні, українсько-американські відносини та позицію України стосовно актуальних питань світового життя, повідомляє прес-служба посольства.

 

Після виступу відбулося обговорення пріоритетних питань зовнішньої та внутрішньої політики України.

Під час відвідання Гарвардського університету Посол України провів зустріч з керівництвом навчального закладу, оглянув студентське містечко та ознайомився з колекцією українознавчої літератури університетської бібліотеки.

Український науковий інститут Гарвардського університету – дослідницький центр, створений у 1973 р. в м. Кембрідж в рамках проекту української громади, яка прагнула створити потужний український науковий осередок. Інститут займається дослідженнями в галузі української мови, літератури та історії, а також антропології, археології, історії мистецтва, економіки, політології, соціології, теології та інших дисциплін. Зазначений науковий заклад організовує симпозіуми та конференції з різних тем, проводить літні курси з української мови, літератури, історії та політології.

 http://vidia.org/2013/16021